Аудіокнига "Депеш Мод - Сергій Жадан"

279
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Депеш Мод" українською мовою, автора Сергій Жадан. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Депеш Мод - Сергій Жадан» написана автором - Сергій Жадан ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Жадан. Жанр аудіокниги «Депеш Мод - Сергій Жадан» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Депеш Мод" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Депеш Мод - Сергій Жадан" в соціальних мережах: 
Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити йому про самогубство вітчима. Саша Карбюратор повинен встигнути на похорон… Що це: пронизливий ліричний текст? стьоб? практичний довідник для нонконформіста і лівого терориста? релігійний роман? роман-знущання? «Депеш Мод» тільки з першого погляду скидається на галюцинацію напівголодного студентика, насправді це строкатий портрет перехідної доби і покоління, яке зависло в жорстокому міжчассі дев’яностих.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Депеш Мод - Сергій Жадан», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Депеш Мод - Сергій Жадан"