Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко

Аудіокнига "Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко"

302
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Курси крою та життя - 2" українською мовою, автора Людмила Копистко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко» написана автором - Людмила Копистко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Курси крою та життя - 2" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко" в соціальних мережах: 
Три подруги, три долі, три життєвих шляхи. Позаду юнацькі роки, перша закоханісь та рожеві мрії. Вони вже встигли стати дружинами, мамами, досвідченими спеціалістами. Та чи щасливі вони? Бо життя насправді виявилось не такою простою штукою, як уявлялося колись. Що ж, тепер головне не наробити помилок, не проґавити своє справжнє жіноче щастя.

Ви уже познайомилися з нашими героїнями у першій книзі роману «Курси крою та життя».

Хочете дізнатися, що далі відбулося в їхньому житті? Молода, але безумовно талановита письменниця Людмила Копистко дає вам таку можливість. Долі її героїнь виписані з нашого життя, виписані майстерно, з душею, а головне - правдиво. Та й самі дівчатка схожі на нас з вами. Отже, слухайте і насолождуйтесь!

Всі книги серії «Курси крою та життя»:

1. Курси крою та життя
2. Курси крою та життя - 2

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Курси крою та життя - 2 - Людмила Копистко"