Аудіокнига "За сестрою - Андрій Чайковський"

580
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "За сестрою" українською мовою, автора Андрій Чайковський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «За сестрою - Андрій Чайковський» написана автором - Андрій Чайковський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Тетяна Дюпіна. Жанр аудіокниги «За сестрою - Андрій Чайковський» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "За сестрою" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "За сестрою - Андрій Чайковський" в соціальних мережах: 
Захоплива героїко-романтична повість А. Чайковського «За сестрою» розповідає про страшні напади татар на українські землі, про те, як брат вирушив на пошуки сестри, що потрапила в полон. Павлусеві довелося виявити велику сміливість, витримку, кмітливість, щоб потрапити в Крим і знайти спосіб урятувати сестру. У які б скрутні обставини не потрапляв хлопець, він ніколи не втрачав почуття людської гідності, не зраджував християнської віри. Це допомогло йому вистояти й досягнути мети, незважаючи на його молодий вік.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «За сестрою - Андрій Чайковський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "За сестрою - Андрій Чайковський"