Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки

Аудіокнига "Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки"

469
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Олена й Аспірин" українською мовою, автора Марина і Сергій Дяченки. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки» написана автором - Марина і Сергій Дяченки ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Зоя Кваснюк. Жанр аудіокниги «Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Фантастика / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Олена й Аспірин" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки" в соціальних мережах: 
Олена падає на Аспірина, як сніг на голову. Він намагається здихатись її, позбутись обов’язків, що заклопочуть його безтурботне життя, позбутись Олениного іграшкового ведмедика, який розриває на друзки тих, хто погрожує хазяйці. Олена шукає брата. Зустрітися їм допоможе музика - одна-єдина мелодія-заклик, мелодія, що триває 173 хвилини і відкриває щілину між світами. Якщо Олена вивчиться віртуозно грати на скрипці. Якщо збереже чарівні струни. Якщо порятується від спецслужб, які полюють на неї й на Мишка. Якщо Олена без жодної помилочки, вклавши всю душу, заграє мелодію переходу. Якщо Аспірин не буде глухим до неї. Якщо...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Олена й Аспірин - Марина і Сергій Дяченки"