Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Фелікс Австрія - Софія Андрухович

Аудіокнига "Фелікс Австрія - Софія Андрухович"

386
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Фелікс Австрія" українською мовою, автора Софія Андрухович. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Фелікс Австрія - Софія Андрухович» написана автором - Софія Андрухович ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Соня Сотник. Жанр аудіокниги «Фелікс Австрія - Софія Андрухович» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Фелікс Австрія" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Фелікс Австрія - Софія Андрухович" в соціальних мережах: 
Станіславів кінця ХІХ - початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев - у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Фелікс Австрія - Софія Андрухович», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Фелікс Австрія - Софія Андрухович"