Аудіокнига "Безталанна - Іван Карпенко-Карий"

172
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Безталанна" українською мовою, автора Іван Карпенко-Карий. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Безталанна - Іван Карпенко-Карий» написана автором - Іван Карпенко-Карий ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Людмила Ляхевич. Жанр аудіокниги «Безталанна - Іван Карпенко-Карий» - "📚 Українська література / 📚 Драмa / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Безталанна" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Безталанна - Іван Карпенко-Карий" в соціальних мережах: 
У психологічній драмі «Безталанна» виявилась майстерність І. Карпенка-Карого у відтворенні складних людських почуттів і психологічних колізій. У першій редакції (1884) цей твір мав назву «Хто винен?». Прямої відповіді на поставлене питання автор не дає. У листі до М. Старицького він писав: «Я взяв життя. А в житті не завжди драма розігрується за такими законами логіки, щоб не залишилось місця для запитання: «Хто винен?».

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Безталанна - Іван Карпенко-Карий», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Безталанна - Іван Карпенко-Карий"