Аудіокнига "Пуанти для Анни - Надійка Гербіш"

214
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Пуанти для Анни" українською мовою, автора Надійка Гербіш. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Пуанти для Анни - Надійка Гербіш» написана автором - Надійка Гербіш ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ярослав Нудик. Жанр аудіокниги «Пуанти для Анни - Надійка Гербіш» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Пуанти для Анни" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Пуанти для Анни - Надійка Гербіш" в соціальних мережах: 
Анна має величезну мрію: дівчинка понад усе хоче стати справжньою балериною. Відколи вона побачила на сцені театру тридцять два магічні фуете, Анна робить усе, аби її мрія справдилася, загартовує і тіло, і характер. Та чи легко бути танцівницею?

Зі сцени балет видається казкою, а за лаштунками він часом нудніший за шкільну фізкультуру. Разом з Анною читачі дізнаються, що таке релеве, реверанс, екзерсис, пліє, та розкриють інші балетні секретики. «Пуанти для Анни» - це ніжна та життєствердна історія про доброту, любов та родинне тепло.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Пуанти для Анни - Надійка Гербіш», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Пуанти для Анни - Надійка Гербіш"