Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук

Аудіокнига "Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук"

282
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чотири дороги за обрій 6" українською мовою, автора Леся Романчук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук» написана автором - Леся Романчук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чотири дороги за обрій 6" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук" в соціальних мережах: 
Коли в твоєму житті з’являються діаманти, коли тебе возять на дорогій машині, коли гострі кути життя ретельно загорнуті в оксамит, саме тоді й час тікати, щоб урятуватися. Твоя дорога, Валентино, пролягла за обрій. За кордон.

Коли у тебе стільки грошей, що вони, здається, ніколи не закінчаться, саме тоді й час рятуватися втечею. Твоя дорога, Маркіяне, за кордон..

Саме тоді, коли нахапав стільки бабок, що стає страшно, час рятуватися. Куди твоя дорога, Вікторе? Ніхто не знає.
А з ким ти, Антуанетто? Ти залишаєшся вдома. І чекаєш. Поки що вдома.. чи надовго?

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чотири дороги за обрій 6 - Леся Романчук"