Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах

Аудіокнига "Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах"

174
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чайка Джонатан Лівінгстон" українською мовою, автора Річард Бах. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах» написана автором - Річард Бах ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чайка Джонатан Лівінгстон" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах" в соціальних мережах: 
Річард Бах - відомий американський письменник і автор понад п'ятнадцять творів, які завоювали світову популярність. Найвідомішою його повістю є "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон", що стала бестселером.
У ній йдеться про самотню, але незалежну чайку, яка бажала навчитися літати вище всіх і підкорювати небеса. Джонатан Лівінгстон відрізнявся від інших птахів, що турбуються лише про насущні справи. Він мріяв про швидкість, красиві польоти, нічні подорожі ... Повість вчить читачів залишатись собою і досягати мети, навіть якщо для інших вони виглядають абсурдними.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах"