Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд

Аудіокнига "Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд"

191
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Полтава. Розповідь про загибель однієї армії" українською мовою, автора Петер Енглунд. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд» написана автором - Петер Енглунд ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Полтава. Розповідь про загибель однієї армії" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд" в соціальних мережах: 
У книзі відомого шведського історика дається осмислення Полтавської битви з точки зору шведської історіографії. Автор доводить, що битва, в якій шведська армія зазнала нищівної поразки, боляче вдарило по національній гордості шведів, проте виявилася для країни найпотужнішим стимулом до розвитку і стала, як це не парадоксально, основою сьогоднішнього успіху Швеції.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Полтава. Розповідь про загибель однієї армії - Петер Енглунд"