Аудіокнига "Сід - П'єр Корнель"

183
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Сід" українською мовою, автора П'єр Корнель. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Сід - П'єр Корнель» написана автором - П'єр Корнель ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) В. Івченко. Жанр аудіокниги «Сід - П'єр Корнель» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Сід" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Сід - П'єр Корнель" в соціальних мережах: 
«Сід» - театральна п'єса (трагікомедія) у віршах П'єра Корнеля.

П’єса є переробкою іспанської комедії Гільєна де Кастро «Молодість Сіда», що в свою чергу була драматизацією так званих народних романсів про боротьбу іспанського національного героя з маврами. Сід Кампеадор, як особа історична і Сід, як герой народних романсів дуже відрізняються від його сценічного образу в п’єсі Корнеля. Тут він виступає як втілення почуття морального обов’язку, як постать, наділена глибоким психологізмом.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Сід - П'єр Корнель», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Сід - П'єр Корнель"