Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш

Аудіокнига "Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш"

177
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч" українською мовою, автора Надійка Гербіш. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш» написана автором - Надійка Гербіш ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Мар'яна Фехтель. Жанр аудіокниги «Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш" в соціальних мережах: 
Лука і Терезка вирушають у захопливу мандрівку з Чарівним Атласом. Вони опиняються у Гринвічі - передмісті Лондона. Там проходить нульовий меридіан, що ділить світ на Східну і Західну півкулі. Древня обсерваторія, знайомство з професором Чемберсом, багато цікавинок із життя моряків і розвитку географічної науки - усе це чекає на юних читачів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Мандрівки з Чарівним Атласом. Гринвіч - Надійка Гербіш"