Аудіокнига "Виконавець - Олексій Волков"

285
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Виконавець" українською мовою, автора Олексій Волков. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Виконавець - Олексій Волков» написана автором - Олексій Волков ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Виконавець - Олексій Волков» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Виконавець" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Виконавець - Олексій Волков" в соціальних мережах: 
Автор – маестро українського детективу. Для шанувальників гостросюжетної “чоловічої” прози.

Він жив як усі - ходив на роботу, любив жінок, але хтось обрав його виконавцем своєї волі, і в одну мить все змінилося. Смертельна небезпека кидає його у вир пригод, і щоб не загинути, можливо, доведеться вбити самому… А може, так він знайде своє щастя? Психологічний трилер Олексія Волкова не відпустить читача до останньої сторінки.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Виконавець - Олексій Волков», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Виконавець - Олексій Волков"