Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури

Аудіокнига "Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури"

465
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чарівна брама" українською мовою, автора Валерій та Наталя Лапікури. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури» написана автором - Валерій та Наталя Лапікури ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Олександр Шепель. Жанр аудіокниги «Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Фантастика / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чарівна брама" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури" в соціальних мережах: 
Не лише письменники-фантасти, а й чимало вчених вірять, що крім того світу, в якому ми всі живемо, існують інші світи. В чомусь вони не відрізняються від нашого. А в чомусь...ну, інші, та й годі. Часом вони перетинаються з нашим, реальним світом, і тоді діється щось неймовірне. На рівному місці чи в чистому морі, чи у небі зникають поїзди, краблі з пасажирами та екіпажем, літаки і звичайнісінькі перехожі. Дехто з них за деякий час повертається і розповідає дивовижні історії, яким лише в останні роки почала давати віру наука. У повісті-фентезі подружжя письменників Валерія та Наталії Лапікурів якраз і йдеться про карколомні пригоди сучасного українського хлопця-підлітка, котрого затягло в один із таких віртуально-паралельних світів.

Ця книга не лише для шанувальників фентезі, а й для всіх, хто вірить, що у нашому, не завжди зручному для життя сьогоденні можна знайти не те що двері, а навіть браму до Чарівної України.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чарівна брама - Валерій та Наталя Лапікури"