Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Привид з Валової - Андрій Кокотюха

Аудіокнига "Привид з Валової - Андрій Кокотюха"

350
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Привид з Валової" українською мовою, автора Андрій Кокотюха. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Привид з Валової - Андрій Кокотюха» написана автором - Андрій Кокотюха ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Євген Ніщук. Жанр аудіокниги «Привид з Валової - Андрій Кокотюха» - "📚 Українська література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Привид з Валової" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Привид з Валової - Андрій Кокотюха" в соціальних мережах: 
Клим Кошовий тікає від переслідувань царської влади до Львова. Тут він стає помічником старого нотаріуса. Розмірене і рутинне життя порушує візит комісара, він повідомляє про смерть чоловіка, у кишені якого знайдено візитку героя. Ширяться моторошні легенди, що в будинку покійного блукає привид. У пошуках відповідей на запитання Клим повинен спуститися на саме дно міста......

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Привид з Валової - Андрій Кокотюха», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Привид з Валової - Андрій Кокотюха"