Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Меч Призначення - Анджей Сапковський

Аудіокнига "Меч Призначення - Анджей Сапковський"

451
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Меч Призначення" українською мовою, автора Анджей Сапковський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Меч Призначення - Анджей Сапковський» написана автором - Анджей Сапковський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Sergio. Жанр аудіокниги «Меч Призначення - Анджей Сапковський» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Меч Призначення" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Меч Призначення - Анджей Сапковський" в соціальних мережах: 
Тепер Ґеральт знає, де Межа можливого та чи є вона взагалі. Знає Відьмак і що таке кохання, що він здатний на людські почуття й на найбільшу самопожертву. У його житті з’являється маленька зеленоока Цірі, а на королівства, які століттями воювали лише за перенесення межових знаків, нападає страшний ворог з південних гір. І ллється кров — людей, дріад, ельфів...
Також, Ви можете прослухати Відьмак 4 "Кров Ельфів"

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Меч Призначення - Анджей Сапковський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Меч Призначення - Анджей Сапковський"