Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл

Аудіокнига "Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл"

240
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Остання справа Холмса" українською мовою, автора Артур Конан-Дойл. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл» написана автором - Артур Конан-Дойл ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Остання справа Холмса" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл" в соціальних мережах: 
У цьому творі Артур Конан Дойль знайомить читачів із професором Моріарті, генієм злочинного світу, як його називав Шерлок Холмс. Після того як Ватсон одружився та переїхав із Бейкер-Стріт 221б вони не так часто бачились. Та одного пізнього вечора Холмс прийшов до доктора додому. Того дуже здивувало. який втомлений та навіть виснажений вигляд був у його друга. Холмс починає розповідати Ватсону про те хто ж такий професор Джеймс Моріарті та про свою боротьбу із його злочинною діяльністю. Моріарті керує найбільшою у Лондоні кримінальною організацією. Холмс порівнює його із павуком, який майстерно плете свою павутину та смикає за потрібні нитки. Холмс вирішив покласти цьому край і здобув докази злочинної діяльності цієї шайки. Звичайно, що така бурхлива діяльність Шерлока Холмса не пройшла повз увагу професора, а тому кілька разів детектива намагались вбити. Холмс вирішує тимчасово покинути Англію та запрошує Ватсона скласти йому компанію. І хоча Холмс надав Скотленд-Ярду усі необхідні докази, але вони не змогли арештувати професора, який вирушив навздогін Шерлоку Холмсу. Тож якою буде їхня зустріч і як закінчиться...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Остання справа Холмса - Артур Конан-Дойл"