Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Крадії пам’яті - Сергій Комберянов

Аудіокнига "Крадії пам’яті - Сергій Комберянов"

122
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Крадії пам’яті" українською мовою, автора Сергій Комберянов. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Крадії пам’яті - Сергій Комберянов» написана автором - Сергій Комберянов ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитро Завадський. Жанр аудіокниги «Крадії пам’яті - Сергій Комберянов» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Крадії пам’яті" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Крадії пам’яті - Сергій Комберянов" в соціальних мережах: 
Уявіть собі, що одного дня вас повністю позбавили пам’яті. У вас є лише ваше тіло і ваша мова — чи достатньо цього, щоб бути повноцінною людиною? Як дізнатися хто ви, скільки вам років, чи є у вас рідні?
Головні герої цієї повісті за допомогою лікарів та слідчих шукають відповідь на ці питання, але найбільше їх турбує інше: хто з ними це зробив і чому?
Цей напружений трилер захоплює не лише неочікуваністю кожної наступної фрази, але й тим, що змушує читача замислитися — чи насправді нас теперішніх визначаємо ми у минулому, ким би ми були без цього багажу знань і досвіду?

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Крадії пам’яті - Сергій Комберянов», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Крадії пам’яті - Сергій Комберянов"