Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Україна в огні - Олександр Довженко

Аудіокнига "Україна в огні - Олександр Довженко"

169
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Україна в огні" українською мовою, автора Олександр Довженко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Україна в огні - Олександр Довженко» написана автором - Олександр Довженко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Юлія Лелека. Жанр аудіокниги «Україна в огні - Олександр Довженко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Україна в огні" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Україна в огні - Олександр Довженко" в соціальних мережах: 
«Україна в огні» — кіноповість Олександра Довженка, присвячена подіям німецько-радянської війни на території України, долі сільської родини та простих селян.

Це історія, яка зворушує. Ті буремні роки для України були страхом, жахом, відчаєм та втратами. Розлуками з близькими, які йшли на фронт, оплакуванням родичів, яких поглинула у свою безодню ненажерна війна, хтось позбувся всього майна, хтось залишився скаліченим назавжди. І серед цього мороку, попелу та диму Довженко описує історію кохання. Двоє закоханих, мимоволі з’єднаних перед війною і розлучені на довгі роки, пронесуть свої почуття крізь найважчі роки свого ще такого молодого життя.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Україна в огні - Олександр Довженко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Україна в огні - Олександр Довженко"