Аудіокнига "Небудь-де - Ніла Ґеймана"

1 058
1
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Небудь-де" українською мовою, автора Ніла Ґеймана. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Небудь-де - Ніла Ґеймана» написана автором - Ніла Ґеймана ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Євген Перепелиця. Жанр аудіокниги «Небудь-де - Ніла Ґеймана» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Небудь-де" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Небудь-де - Ніла Ґеймана" в соціальних мережах: 
Ричард Мейг'ю - молодий "білий комірець" із добрим серцем та нудною роботою. Коли одного дня він зупиняється допомогти дівчині, що стікає кров'ю на лондонському хіднику, його життя змінюється назавжди. Маленький добрий вчинок затягує його до світу, існування якого він не припускав навіть уві сні, до паралельної дійсності, що існує в підземному лабіринті каналізаційних тунелів і покинутих станцій метро під містом. Він провалюється крізь розколини дійсності й потрапляє до іншого місця, і це місце - Небудь-де. Якщо він хоче коли-небудь повернутися до Лондона, який знав раніше, Ричард мусить навчитися виживати в цьому місті тіней і темряви, чудовиськ і святих, убивць і ангелів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Небудь-де - Ніла Ґеймана», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (1) до аудіокниги "Небудь-де - Ніла Ґеймана"
CocoChanel13
CocoChanel13 28 січня 2024 01:34

Дуже люблю творчість Ніла і можу сказати однозначно - українською він прекрасний. Читець дуже хороший і пану Перепилиці величезна вдячність за працю.