Аудіокнига "Тисяча доріг - Марія Савчин"

496
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тисяча доріг" українською мовою, автора Марія Савчин. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тисяча доріг - Марія Савчин» написана автором - Марія Савчин ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Стефанова. Жанр аудіокниги «Тисяча доріг - Марія Савчин» - "📚 Українська література / 📚 Біографія / 📚 Книги про війну" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тисяча доріг" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тисяча доріг - Марія Савчин" в соціальних мережах: 
Спогади жінки учасниці підпільно-визвольної боротьби під час і після Другої світової війни.

Авторка цієї мемуарної книжки — Марія Савчин («Марічка») — з 1944 по 1953 рр. перебувала в підпіллі на Львівщині, в Закерзонні, Польщі, Карпатах, на Поділлі, Волині та Поліссі. Будучи дружиною Василя Галаси («Орлана») — заступника Провідника ОУН Закерзонського краю, а з 1948 р. Провідника ОУН Волині й Полісся, — вона зустрічалася з багатьма повстанцями, виконувала відповідальні доручення, не раз потрапляла в трагічні ситуації, коли вирішувалася не тільки її доля, але й доля товаришів по боротьбі.

Про бачене та пережите і розповідає на сторінках своєї книжки учасниця підпільно-визвольної боротьби під час і після Другої світової війни Марія Савчин.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тисяча доріг - Марія Савчин», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тисяча доріг - Марія Савчин"