Аудіокнига "Володимир - Семен Скляренко"

457
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Володимир" українською мовою, автора Семен Скляренко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Володимир - Семен Скляренко» написана автором - Семен Скляренко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Лідія Коровченко. Жанр аудіокниги «Володимир - Семен Скляренко» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Володимир" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Володимир - Семен Скляренко" в соціальних мережах: 
В романі «Володимир» відомий український письменник Семен Скляренко розповідає про великі й трудні діла, які випали на долю великого князя Володимира, сина Святослава, коли брат ішов на брата, земля на землю та гроза стояла над Київською Руссю. Сторінки особистого життя Володимира і близьких йому людей належать до найбільш хвилюючих в романі, який цікаво та правдиво розповідає про давно минулі часи.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Володимир - Семен Скляренко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Володимир - Семен Скляренко"