Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець

Аудіокнига "Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець"

185
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу" українською мовою, автора Мирослав Дочинець. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець» написана автором - Мирослав Дочинець ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Микола Кузик. Жанр аудіокниги «Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець» - "📚 Українська література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець" в соціальних мережах: 
«Наш світ – Карпати – не гори. Це держава, ба’ більше – материк без границь простору і часу. Материзна, що спородила слов’янство й підготувала Русь до хреста і Христа. Дідизна біблійних пастухів, які понесли у світи наше Слово, нашу правду, наш Дух. Колиска живної Природи, яка єдино владна творити нову природу сущого.

Дивний, заповіданий, зачарований світ під небесним куполом.

У говорі потоків, у зітханні смерек, у нуртах криниць і шовках полонинних, у дзвіночках отар і шептанні ватри живе голос волі й радості. Під сивими драницями гражд, під шатрами вівчарських станів, під зелено-мідними банями каплиць захована правда старовіку…»

Карби - то знаки на скрижалях планиди роду-народу. Найдавніший, найкоштовніший скарб краю, країни, Ук-Райїни. Карби на пам'ять і скарби на вічність.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - Мирослав Дочинець"