Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій

Аудіокнига "Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій"

154
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дядечко на ім’я Бог" українською мовою, автора Євген Положій. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій» написана автором - Євген Положій ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Зоя Кваснюк. Жанр аудіокниги «Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дядечко на ім’я Бог" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій" в соціальних мережах: 
…Як відомо, коли ти розмовляєш з Богом, то це молитва, а от коли Бог розмовляє з тобою, то це, певна шизофренія. Так і є: Бог повідомляє, що сьогодні рівно опівдні Рай та Пекло закриваються назавжди. Віднині – жодних надій, ніякого безсмертя…

Це історія трьох молодих людей, долі яких дивно перетинаються. Кожен хоче знайти відповідь на одне просте запитання: що буде після того, як я помру? Остап шукає відповіді, подорожуючи автостопом по біблейських місцях у пошуках батька; Віра, втративши родину та дитину, потрапляє до монастиря і там отримує свій шанс на щастя (але ціна аж занадто висока!); Макс зі своїми друзями-чортенятами Гогі та Магогі, пройшовши реанімацію, революцію і «дурку», від великої любові до людства хоче вчинити вибух на стадіоні… Так чи інакше, кожен з них отримує те, чого прагнув. Можливо, і відповідь на своє запитання…

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дядечко на ім’я Бог - Євген Положій"