Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Іван Голик і його брат - Українська народна казка

Аудіокнига "Іван Голик і його брат - Українська народна казка"

179
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Іван Голик і його брат" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Іван Голик і його брат - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Іван Голик і його брат - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Іван Голик і його брат" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Іван Голик і його брат - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Казка про Івана Голика та брата його, про царя — батька їхнього, про пригоди свої з Мишачим отаманом, Комарським князем, Змієм та дочкою його Зміївною. А починається історія, як і будь-яка народна казка:
"Десь-не-десь, в тридесятому царстві, в іншій державі, жив цар з царицею чи князь із княгинею, і було в них два сини. От князь і каже своїм синам:
— Ходімо зі мною до моря, послухаєм, як морські люди пісні співатимуть. От вони і пішли…"

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Іван Голик і його брат - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Іван Голик і його брат - Українська народна казка"