Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті

Аудіокнига "Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті"

441
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Смерть у бокалі шампанського" українською мовою, автора Агата Крісті. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті» написана автором - Агата Крісті ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Професійні актори Київських театрів. Жанр аудіокниги «Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Смерть у бокалі шампанського" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті" в соціальних мережах: 
У Ельвіри Моренкової є все, що хотілося б мати. Вона красива і багата, до того ж ще і кінозірка. Але з якоїсь причини вона здійснює самогубство прямо під час зйомок. Однак комісар Лоуренс не вірить, що це самогубство, так як знаходить сліди ціаніду в келиху з шампанським, і береться за розслідування. Справа не дуже проста, адже у Ельвіри було багато коханців, і багато жінок їй заздрили і хотіли б нашкодити ...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Смерть у бокалі шампанського - Агата Крісті"