Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Трапила коса на камінь - Українська народна казка

Аудіокнига "Трапила коса на камінь - Українська народна казка"

160
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Трапила коса на камінь" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Трапила коса на камінь - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Трапила коса на камінь - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Трапила коса на камінь" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Трапила коса на камінь - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Казка про те, як царевич провчив молоду царівну, яка не хотіла виходити заміж, бо вважала своїх залицяльників дурнями. Вона вигадала для них завдання: відгадати з чого зроблені її рукавички.

Так розумній царівні прийшлось вийти заміж за діда-жебрака, й жити простим життям. Та це пішло їй тільки на користь.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Трапила коса на камінь - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Трапила коса на камінь - Українська народна казка"