Аудіокнига "ПоКров - Люко Дашвар"

758
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "ПоКров" українською мовою, автора Люко Дашвар. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «ПоКров - Люко Дашвар» написана автором - Люко Дашвар ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «ПоКров - Люко Дашвар» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "ПоКров" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "ПоКров - Люко Дашвар" в соціальних мережах: 
Романи Люко Дашвар незмінно мають успіх у читача. Вона пише так гостро й пронизливо, психологічно й чутливо, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця… Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина — зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір — незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «ПоКров - Люко Дашвар», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "ПоКров - Люко Дашвар"