Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний

Аудіокнига "Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний"

190
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Роксолана (Вистава)" українською мовою, автора Павло Загребельний. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний» написана автором - Павло Загребельний ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний» - "📚 Українська література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Роксолана (Вистава)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний" в соціальних мережах: 
Знаменитий роман відомого українського письменника Павла Загребельного «Роксолана» уже понад тридцять років перебуває в епіцентрі читацької уваги.

Одна з найлегендарніших українок усіх часів, яка волею долі з простої полонянки стала спочатку улюбленою, тоді офіційною, а згодом і єдиною(!) дружиною наймогутнішого султана в тисячолітній історії Османської імперії Сулеймана Пишного.

Зрештою, це взагалі одна з найнеймовірніших світових історій. В османській династії не було жінки такої суспільної ваги, як Роксолана. Зачарувавши Сулеймана вродою, веселою вдачею та гострим розумом, донька українського (галицького) священика з Рогатина (теперішня Івано-Франківщина) Настя Лісовська понад тридцять років відігравала визначну роль у культурному та політичному житті імперії.
Одна з найосвіченіших жінок свого часу, Роксолана-Хуррем (у перекладі «Хуррем» (Гюррем) — «та, що сміється, розсміяна»), приймала іноземних послів, листувалася з королями, впливовими вельможами та митцями.

Хуррем будувала мечеті та благодійні споруди (госпіси, їдальні для паломників і бездомних) у Стамбулі та Османській імперії, і навіть мала благодійний фонд свого імені.

Про Роксолану-Хуррем написано чимало книг, створено популярні телесеріали, їй присвячено художні полотна, музичні твори (зокрема Симфонія №63 «Роксолана» Й.Гайдна) та інші. Роман для широкого кола читачів.

Також на сайті ви можете послухати повну версію у виконанні Галини Довгозвяги.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Роксолана (Вистава) - Павло Загребельний"