Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко

Аудіокнига "Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко"

178
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Забавки з плоті та крові" українською мовою, автора Лариса Денисенко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко» написана автором - Лариса Денисенко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Дмитренко. Жанр аудіокниги «Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Забавки з плоті та крові" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко" в соціальних мережах: 
Якщо Ви гадаєте, що історія, яку оповідає у своєму романі Лариса Денисенко, хоч у чомусь схожа на ті, що ви чули до цього, — Ви дуже помиляєтесь. Карнавал, який мимоволі дарує добрий усміх. Забавки з кумедним перевдяганням та химерною «зміною статі». Сила-силенна гомерично смішних рефлексій на тему стереотипів, які ми витворюємо щоденно: наївних, вульгарних, сентиментальних, історичних, культурницьких, вікових, «тусовочних» — кожен читач може продовжити список або й укласти свій. Однак попри все — це зворушлива love story...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Забавки з плоті та крові - Лариса Денисенко"