Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь

Аудіокнига "Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь"

179
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ніч перед Різдвом" українською мовою, автора Микола Гоголь. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь» написана автором - Микола Гоголь ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Володимир Кокотунов. Жанр аудіокниги «Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь» - "📚 Українська література / 📚 Містика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ніч перед Різдвом" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь" в соціальних мережах: 
Напередодні Різдва в гості до відьми Солохи приходить Чорт. Вони разом літають на мітлі, після чого Чорт краде місяць і ховає його. Захмелілі козаки в темноті не можуть потрапити в шинок і вирішують розійтись по домівках. Поодинці вони приходять до Солохи, яка по черзі ховає їх у мішки, щоб вони не потрапили один одному на очі ? у тому числі і Чорта. В цей час син Солохи ? коваль Вакула намагається засвататися до красуні Оксани, але вона, глузуючи з нього, вимагає, щоб він приніс їй черевики, які носить цариця. Коваль засмучений іде до Солохи, бачить мішки і вирішує перенести їх до кузні. Втомившись дорогою, він залишає найважчі мішки на вулиці, де їх підбирають колядники. Вакула, у якого залишився тільки мішок з Чортом, йде до Пацюка, щоб запитати того, як йому знайти Чорта ? тільки з його допомогою він може дістати царські черевики. Пацюк говорить, що тому нічого Чорта шукати, у кого Чорт за спиною. Вакула знаходить Чорта в мішку і примушує його віднести себе до Петербурга. Там князь Потьомкін приймає його за посла від запорожців і дарує йому черевички цариці. Чорт повертає Вакулу додому і коваль його відпускає. Оксана погоджується стати дружиною Вакули.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ніч перед Різдвом - Микола Гоголь"