Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов

Аудіокнига "В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов"

274
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "В розвідку - тільки з тобою" українською мовою, автора Павло Автомонов. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов» написана автором - Павло Автомонов ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Надiя Кашперовецька. Жанр аудіокниги «В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов» - "📚 Українська література / 📚 Книги про війну" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "В розвідку - тільки з тобою" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов" в соціальних мережах: 
Звичайно, що в розвідку ідуть, десантами летять тільки люди високої честі, чистої совісті, та неяби якої мужності. Та в розвідгрупу капітана Кудрявого потрапляє старший лейтенант Позалужний-Старшой, який у найкритичніший для парашутистів момент розсстрілює бійця-латиша… в ім`я дружби з російським народом. Підісланий Старшой гестапо чи власівцями? Цього хлопці Кудрявого не знали... Як же повестися парашутистам, щоб виконати неймовірно важке завдання ставки командування в тилу фашистської армiйської групи "Норд"?

На це та інші моральні і військово-стратегичні питання відповідає письменник, колишнiй фронтовик, автор романiв "Так народжувались зорі", "Каштани на спомин", "Другий фронт", "Галка", "На західному напрямку".

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "В розвідку - тільки з тобою - Павло Автомонов"