Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний

Аудіокнига "Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний"

179
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тисячолітній Миколай" українською мовою, автора Павло Загребельний. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний» написана автором - Павло Загребельний ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Вільколек. Жанр аудіокниги «Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний» - "📚 Українська література / 📚 Історична проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тисячолітній Миколай" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний" в соціальних мережах: 
Це розповідь-спогад людини, яка прожила понад десять століть — від часів князя Володимира до наших днів — не одне життя, щоразу ніби вмираючи та знову народжуючись, і завжди з ім’ям Миколай. Був він дружинником князя Володимира, їздив з його посланцями до Візантії, і разом із нареченою князя, ромейською царівною Анною, привіз на Русь нову віру. З козацьким посольством Богдана Хмельницького інок Миколай Несміяновський, що знався у всіляких науках, приїздив до Москви, де у Чудовому монастирі був справником старих та новопечатних книг. У двадцятому столітті Миколай Сміян ще хлопцем пережив голодомор 33-го, молодим лейтенантом пройшов кривавими дорогами Великої Вітчизняної, а у мирний час став вченим-агрономом. У другій частині роману події відбуваються у повоєнний час.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тисячолітній Миколай - Павло Загребельний"