Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Саксаул у пісках - Роман Іваничук

Аудіокнига "Саксаул у пісках - Роман Іваничук"

158
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Саксаул у пісках" українською мовою, автора Роман Іваничук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Саксаул у пісках - Роман Іваничук» написана автором - Роман Іваничук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Довгозвяга. Жанр аудіокниги «Саксаул у пісках - Роман Іваничук» - "📚 Українська література / 📚 Історична проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Саксаул у пісках" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Саксаул у пісках - Роман Іваничук" в соціальних мережах: 
Автор розповідає, як Маркіян Шашкевич захищав право на існування української мови, боровся проти введення польського алфавіту в Галичині, робив все, щоб, зберегти рідну мову та культуру. Його справу продовжив Іван Вагилевич — герой роману «Саксаул в пісках».

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Саксаул у пісках - Роман Іваничук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Саксаул у пісках - Роман Іваничук"