Аудіокнига "Реванш олів'є - Юрій Макаров"

127
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Реванш олів'є" українською мовою, автора Юрій Макаров. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Реванш олів'є - Юрій Макаров» написана автором - Юрій Макаров ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Реванш олів'є - Юрій Макаров» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Реванш олів'є" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Реванш олів'є - Юрій Макаров" в соціальних мережах: 
Це стаття журналіста Юрія Макарова, написана ним для власної колонки в журналі Тиждень. Тут він висловлює власну оцінку поведінки громадян України в недавні місяці, порівнює україноцентризм з москвофільством, пояснює, чому ця різниця важлива, і взагалі куди ми котимося.

Заувага - я замінив там такі слова як Росія, росіянин та російський на Московію, москвина й москвинський, бо вважаю, що так буде історично правильно. Жодної образи у цьому не задумувалось.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Реванш олів'є - Юрій Макаров», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Реванш олів'є - Юрій Макаров"