Аудіокнига "Навіжені в Перу - Макс Кідрук"

234
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Навіжені в Перу" українською мовою, автора Макс Кідрук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Навіжені в Перу - Макс Кідрук» написана автором - Макс Кідрук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ігор Мурашко. Жанр аудіокниги «Навіжені в Перу - Макс Кідрук» - "📚 Українська література / 📚 Пригоди / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Навіжені в Перу" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Навіжені в Перу - Макс Кідрук" в соціальних мережах: 
Після поневірянь у Мексиці невтомним мандрівникам важко всидіти на місці... Цього разу шукачі пригод викрали слона й відсвяткували Новий рік у Перу. Наслідки тієї гульні мали такий резонанс, що відтепер нашим хлопцям до Перу зась. А далі, як звичайно, з дощу та під ринву... У Києві їм доводиться переховуватись від розлюченого батька Тьомикової симпатії та від ще страшнішої напасті...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Навіжені в Перу - Макс Кідрук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Навіжені в Перу - Макс Кідрук"