Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко

Аудіокнига "Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко"

139
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ой чого ти почорніло..." українською мовою, автора Тарас Шевченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко» написана автором - Тарас Шевченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Віталій Розстальний. Жанр аудіокниги «Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко» - "📚 Українська література / 📚 Віршовані твори" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ой чого ти почорніло..." займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко" в соціальних мережах: 
У вірші — роздуми, пов’язані з Берестецькою битвою 1651 року між селянсько-козацьким військом на чолі з Б. Хмельницьким і польсько-шляхетським військом під час визвольної війни українського народу 1648 — 54 рр.
На формі вірша позначилася фольклорна поетика. Трагічні наслідки події (селянсько-козацькі війська зазнали поразки) викликали й сумний настрій вірша. Тут, як і в багатьох інших творах Шевченка на історичну тематику, зображення минулого було засобом впливу на соціальну свідомість пригнобленого люду. Слова, звернені до поетових сучасників, звучать як докір за їхню пасивність, за примирення з долею кріпаків.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ой чого ти почорніло... - Тарас Шевченко"