Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин

Аудіокнига "Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин"

211
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Кривавий блиск алмазів" українською мовою, автора Володимир Кашин. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин» написана автором - Володимир Кашин ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Валентина Дуб. Жанр аудіокниги «Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин» - "📚 Українська література / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Кривавий блиск алмазів" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин" в соціальних мережах: 
В романі відомого українського прозаїка розповідається про таємниче вбивство у Києві на вулиці Воровського, про мільйони в руках естрадної співачки, про кохання гауптштурмфюрера СС, про те, як діамант вартістю в п'ятдесят тисяч продано за двісті п'ятдесят карбованців і, зрештою, про те, як київська міліція, зокрема знаменитий інспектор Коваль, виходить на слід злочинців…

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Кривавий блиск алмазів - Володимир Кашин"