Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко

Аудіокнига "Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко"

240
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Відлуння: від загиблого діда до померлого" українською мовою, автора Лариса Денисенко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко» написана автором - Лариса Денисенко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Василь Манько. Жанр аудіокниги «Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Відлуння: від загиблого діда до померлого" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко" в соціальних мережах: 
Донедавна Марта фон Вайхен пишалася своїм корінням: її предок поляг смертю хоробрих під час Другої світової війни й похований десь під Житомиром. Аж раптом дівчина дізнається, що вона - нащадок нациста, який доживав свій вік у божевільні, граючись у єврея. Відлуння минулого кличе її до України, поки майбутнє блукає вулицями Берліна...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Відлуння: від загиблого діда до померлого - Лариса Денисенко"