Аудіокнига "Слава - Тарас Шевченко"

143
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Слава" українською мовою, автора Тарас Шевченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Слава - Тарас Шевченко» написана автором - Тарас Шевченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Валерій Івченко. Жанр аудіокниги «Слава - Тарас Шевченко» - "📚 Українська література / 📚 Віршовані твори" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Слава" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Слава - Тарас Шевченко" в соціальних мережах: 
Третій вірш ліричного триптиха Шевченка («Доля», «Муза», «Слава»)
У цьому вірші тема (жадання слави) переростає в соціальну (що є слава в тогочасному суспільстві). Ставлення поета до слави двоїсте: він жадає справжньої слави і розвінчує фальшиву славу, яка «з п’яними кесарями // По шинках хилялась».
Своєрідність бурлескного стилю вірша в тому, що він пов’язаний як з сатиричною, так і з інтимною темою твору і виступає переважно в ліричній функції. Гіркі жарти поета породжені його роздумами про славу в тогочасному суспільстві — «мальовану кралю» кесарів, таких, як «злодій» Наполеон III і Микола I.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Слава - Тарас Шевченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Слава - Тарас Шевченко"