Аудіокнига "Ельза - Олег Соловей"

154
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ельза" українською мовою, автора Олег Соловей. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ельза - Олег Соловей» написана автором - Олег Соловей ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «Ельза - Олег Соловей» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ельза" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ельза - Олег Соловей" в соціальних мережах: 
Герої цієї «донецької» прози - інтелектуальні трударі на ниві побутового алкоголізму, як, наприклад, персонажі роману «Ельза», що дав назву всій книзі, до якої увійшли також повісті «Танцююча зірка», «Szereletek» і «Літо». Протягом оповіді всі вони - письменник, художник і їх квартирна муза на ім'я Ельза - поневіряються по малосімейних кімнатах, п'ють і нестримно злягаються, але така вже непідробна правда життя на шахтарському Сході. Згадати щось на завтрашній ранок частенько буває складно, тому не дивно, що повість «Szereletek» в цій книзі - не що інше, як щоденник, розписаний по суворим трудових буднів пияки і коханця.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ельза - Олег Соловей», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ельза - Олег Соловей"