Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Три листки за вікном - Валерій Шевчук

Аудіокнига "Три листки за вікном - Валерій Шевчук"

269
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Три листки за вікном" українською мовою, автора Валерій Шевчук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Три листки за вікном - Валерій Шевчук» написана автором - Валерій Шевчук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) В'ячеслав Глушенко. Жанр аудіокниги «Три листки за вікном - Валерій Шевчук» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Три листки за вікном" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Три листки за вікном - Валерій Шевчук" в соціальних мережах: 
Роман справедливо вважають чи не найвидатнішим твором Валерія Шевчука. Саме за цей роман письменник удостоєно двома найпестижнішими преміями - Шевченківською та премією Фундації Антоновичів. "Три листки за вікном" - це химерна й захоплива таємничо-детективна історія трьох поколінь Турчиновських, яка бере початок у далекому XXVII столітті.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Три листки за вікном - Валерій Шевчук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Три листки за вікном - Валерій Шевчук"