Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка

Аудіокнига "Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка"

147
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Українські народні казки завжди нас вчать життєвій мудрості і ця казка не виняток.

Жила собі Лисичка-сестричка, яка зовсім нічого не хотіла робити сама, але дуже добре вміла хитрувати і тому завжди мала все, що їй заманеться. Поруч з нею у лісі мешкав завжди голодний Вовк-панібрат, який заздрив сусідці, у якої завжди все було, але вона з ним нічим не ділилася, а лише давала йому корисні поради. Скориставшись однією з них, Вовк залишився без хвоста, але й Лисичці її хитрощі дарма не минулися, врешті-решт вона теж отримала покарання.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат - Українська народна казка"