Аудіокнига "І прибуде суддя - Володимир Лис"

439
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "І прибуде суддя" українською мовою, автора Володимир Лис. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «І прибуде суддя - Володимир Лис» написана автором - Володимир Лис ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Дмитренко. Жанр аудіокниги «І прибуде суддя - Володимир Лис» - "📚 Українська література / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "І прибуде суддя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "І прибуде суддя - Володимир Лис" в соціальних мережах: 
Молодий випускник юрфаку прибуває нічним потягом до поліського містечка Стара Вишня. Він одержимий манією справедливості, прагне стати суддею, на якого давно чекають. Але чому саме з ночі його приїзду в містечку бере початок ланцюг дивних смертей – убивств, самогубств? Що і хто стоїть за ними? Справжній чи фальшивий щоденник, в якому описані загадкові події в Старій Вишні, пред’являє молодий суддя слідству? До якої межі людина може судити інших навіть з найкращими намірами? Відповіді на ці питання майстерно зашифровано у романі. Хтось сприйме його як витончений психологічний трилер, в якому переплелися українська провінційна реальність і містика. Хтось – як блискучу містифікацію, за якою ховається щемлива історія про почуття двох надзвичайно самотніх людей, ніби замкнених в кімнаті зі страхітливими потворами із картин Ієроніма Босха.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «І прибуде суддя - Володимир Лис», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "І прибуде суддя - Володимир Лис"