Аудіокнига "Митець - Лесь Подерв'янський"

319
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Митець" українською мовою, автора Лесь Подерв'янський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Митець - Лесь Подерв'янський» написана автором - Лесь Подерв'янський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) читає автор. Жанр аудіокниги «Митець - Лесь Подерв'янський» - "📚 Українська література / 📚 Гумор / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Митець" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Митець - Лесь Подерв'янський" в соціальних мережах: 
Свобода – це завжди думка чи вчинок, що веде вбік; миттєвий стрибок, рух по дотичній. Так чинить хом’як, коли вистрибує з свого колеса: його стрибок і є свобода. І хоч вона швидкоплинна, але ж є можливість знову залізти у колесо і знову вистрибнути, або перегризти грати клітки, втрапити кішці у пазурі, втекти від неї під шафу, потім дати себе знайти напівмертвим, у темному закутку під віником, опинитися у хом’ячиному шпиталі, нюхати сморід звірячого жаху, пестити гематоми від уколів на ср..ці і чекати на друзів: вони принесуть свіже зерно, щоб пхати його за щоки (або апельсини з коньяком) – Bon appetite! Головне – не звикнути до всього цього, а звикнувши, знову відчебучити який-небудь новий суперстрибок. Лесь Подерв’янський.

Лесь Подерв’янський – яскравий приклад того, як естетичний нонконформізм, замішаний на гострому почутті гумору, може призвести до практично всенародного визнання. Не обов’язково це визнання є позитивним – тут голоси діляться, мабуть, приблизно 50 на 50. Але і ті, кому активно подобається творчість Подерв’янського, і ті, кому вона активно не подобається – знають, про що йде мова. Тобто – слухали...

Вікове обмеження: 18+

Перелік творів:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Митець - Лесь Подерв'янський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Митець - Лесь Подерв'янський"