Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка

Аудіокнига "Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка"

161
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Як Заєць ошукав Ведмедя" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Як Заєць ошукав Ведмедя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Ця казка про злого ведмедя, що жив у лісі, і всі лісові мешканці потерпали від нього. І було прийняте рішення, що шляхом жеребкування, кожного дня до ведмедя буде хтось із звірів приходити в якості вечері. Черга дійшла і до зайчика. Він так боявся й хвилювався, що вигадав як може врятувати себе і звірів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Як Заєць ошукав Ведмедя - Українська народна казка"