Аудіокнига "Полтава - Богдан Лепкий"

540
1
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Полтава" українською мовою, автора Богдан Лепкий. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Полтава - Богдан Лепкий» написана автором - Богдан Лепкий ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Полтава - Богдан Лепкий» - "📚 Українська література / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Полтава" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Полтава - Богдан Лепкий" в соціальних мережах: 
Твір відбиває складність, героїку і трагізм мазепинської доби під час фатальної для України Полтавської битви. Високий патріотизм і зрадництво, героїзм і нікчемність, шляхетність і ницість, людинолюбство і людиноненависництво — все це в органічному поєднанні з майже документальним описом конкретних історичних осіб і подій не залишає байдужим нашого сучасника, викликає асоціації з нинішнім буттям України й українців.Видання адресоване широкому колу читачів, які цікавляться минулим України та її красним письменством.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Полтава - Богдан Лепкий», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (1) до аудіокниги "Полтава - Богдан Лепкий"
Лариса
Лариса 2 липня 2023 13:54

Дуже дякую за можливість слухати цей твір. Твори Лепкого про Мазепу потрібно кожному прочитати, щоб зрозуміти, що наша боротьба з москалями триває віками і до тепер.