Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Яйце - райце - Українська народна казка

Аудіокнига "Яйце - райце - Українська народна казка"

165
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Яйце - райце" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Яйце - райце - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Яйце - райце - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Яйце - райце" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Яйце - райце - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Основними героями казки "Яйце-Райце" є чоловік, орел, його син Іванко, змій та його дочка Зміївна. В казці розповідається про чоловіка, який волею не волею змушений був віддати свого єдиного синочка змієві. Перебуваючи в неволі у змія хлопчик Іванко знайомиться з дочкою змія, яка в майбутньому допоможе йому втекти до батьків, а згодом і стане йому нареченою.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Яйце - райце - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Яйце - райце - Українська народна казка"