Аудіокнига "Диво на лотосі - Андрій Дмитрук"

156
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Диво на лотосі" українською мовою, автора Андрій Дмитрук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Диво на лотосі - Андрій Дмитрук» написана автором - Андрій Дмитрук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Надія Кашперовецька. Жанр аудіокниги «Диво на лотосі - Андрій Дмитрук» - "📚 Українська література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Диво на лотосі" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Диво на лотосі - Андрій Дмитрук" в соціальних мережах: 
Диво на лотосі. Дозвільні роздуми туриста.
Нарис про подорож до Індії.

"Передчуття почались іще в Москві, під час інструктажу в Спілці кінематографістів, де було зібрано групу з тридцяти двох чоловік — тих, хто мав намір їхати в “спецтурподорожування” країнами Південної Азії..."

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Диво на лотосі - Андрій Дмитрук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Диво на лотосі - Андрій Дмитрук"