Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу

Аудіокнига "Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу"

262
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Хатина дядька Тома" українською мовою, автора Гаррієт Бічер-Стоу. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу» написана автором - Гаррієт Бічер-Стоу ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Хатина дядька Тома" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу" в соціальних мережах: 
У США, у самий розпал Громадянської війни, президент Лінкольн зустрівся з Бічер-Стоу: “Так ви та маленька жінка, яка розпочала цю велику війну?”. Та письменниця не вела воєнних дій, вона лише написала книгу на захист негрів. Чому ж ця книга зуміла пережити скасування рабства в Америці і продовжує жити вже друге століття? Роман сильний тим, що не просто описує історичні події, що відбувалися в далекій Америці, а зворушує нашу душу, викликає захоплення одними героями, обурення – іншими і закликає нас нехтувати будь-яким насиллям, будь-якою нерівністю людей. Роман Бічер-Стоу не про рабство в Америці минулого століття, а про милосердя і боротьбу людини за свою власну гідність.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу"